Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Niečo o mne

VITAJTE NA MOJEJ STRÁNKE

     Volám sa Peter Hanzlovič a žijem v Malinove. V mladosti som navševoval Ľudovo Umeleckú školu. Som amatérsky umelec a venujem sa výrobe dekoračných predmetov ako sú: drátené zápichy do kvetináčov, vytesávam sochy do záhrady, maľujem obrazy rôznou technikou.  Ak si myslíte, že by Vás alebo Vašich blízkych potešil  maľovaný obraz alebo dekoračný predmet z mojej dielne a máte fotku z dovolenky, momentku vo Vašom telefóne, fotografiu domáceho miláčika, obrázok v časopise alebo kyticu kvetov alebo návrh na drôtenú sosku napr. baletka, víla, niečo zo športu a pod.? 

    TAK STE TU SPRÁVNE   

Obrazy  maľujem na plátno napnuté na drevenom ráme, plátno na umakarte, kartón. Obrazy sú zhotovené podľa fotografie,  alebo na motívu  (krajnka, zátišie, akt, portrét) obraz je možné vyhotoviť ceruzkou, uhlíkom, tušom,  pastelom, akrylom.

Dekoračné predmety vyrábam z rôzneho materiálu ako drôt doplnený medeným plechom alebo z tvarovacej hmoty, dozdobené rôznimi korálkami, medeného drôtu, siporexu, pieskovca. Všety moje diela sú ručne vyrobené orginály sú jedinečné takže ani jeden kus nie je rovnaký.

     Budem rád ak si pozriete malú časť mojej tvorby vo fotgalérii. Cena jednotlivých diel sa zobrazí po kliknutí na obrázok.

     Ak sa Vám moje diela páčia stačí napísať na e-mail phanzlovic@azet.sk, alebo moje diela môžete sledovať na FB: https://www.facebook.com/peter.hanzlovic.

     Ak sa Vám páči obraz alebo dielo ktoré je už predané je možné namaľovať podobný obraz, vyrobyť podobné dielo, prípadne prispôsobiť farebnú škálu ako aj veľkosť obrazu, sochy podľa priestoru kde bude dielo umiestnené.

     Diela vytvorené kombinovanou technikou ako napr.tuš-tempera-pero, po dohode cez e-mail.            


 

 

 

TOPlist